You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB Reklamlarım (Gelişmiş Reklam Yönetim) Eklentisi

MyBB Reklamlarım (Gelişmiş Reklam Yönetim) Eklentisi

Junior Member
RE: MyBB Reklamlarım (Gelişmiş Reklam Yönetim) Eklentisi
Adsense'den site onayı almak için verilen kodu da bu eklentiye ekleyebilir miyiz? Kodu nereye eklesem sitenizde kod bulunamadı diyor, onay alamıyorum.
This post was last modified: 02-05-2022, 09:56 AM by yeşilkutu.
Junior Member
(02-05-2022, 09:56 AM)yeşilkutu Wrote: Adsense'den site onayı almak için verilen kodu da bu eklentiye ekleyebilir miyiz? Kodu nereye eklesem sitenizde kod bulunamadı diyor, onay alamıyorum.

Merhaba, bu eklenti ile adsense eklemeyi başardım. Ama siz isterseniz şu yordamları deneyin!

Admin > Temalar&Şablonlar  > Kullandığınız Tema > Şablonlar > İndex >  {$footer} kısmına ekleyebilirsiniz. Veya istediğiniz herhangi bir bölgeye ekleme şansımız var. Örnek [header]
Junior Member
(02-20-2022, 10:26 AM)ibrahimykr Wrote:
(02-05-2022, 09:56 AM)yeşilkutu Wrote: Adsense'den site onayı almak için verilen kodu da bu eklentiye ekleyebilir miyiz? Kodu nereye eklesem sitenizde kod bulunamadı diyor, onay alamıyorum.

Merhaba, bu eklenti ile adsense eklemeyi başardım. Ama siz isterseniz şu yordamları deneyin!

Admin > Temalar&Şablonlar  > Kullandığınız Tema > Şablonlar > İndex >  {$footer} kısmına ekleyebilirsiniz. Veya istediğiniz herhangi bir bölgeye ekleme şansımız var. Örnek [header]

{$footer} kodunun altına yerleştirdim, Google'ın incelemesini bekliyorum. Cevabınız için teşekkür ederim.
This post was last modified: 02-21-2022, 05:56 PM by Melikşah.
Junior Member
Merhaba, Adsense onayı aldım. header veya footer'a reklam kodunu direkt ekleyince görünürken bu eklenti ile eklendiğinde reklam görünmüyor. Bilgi vermek istedim.
This post was last modified: 08-03-2022, 12:22 PM by yeşilkutu.
Full-Stack Developer
Eklentiler varsayılan temaya göre geliştirildiği için farklı temalarda sorunlu olarak çalışması normaldir. Bu durumda, eklentiyi kendi temanıza göre düzenlemelisiniz.
Sic semper tyrannis.