You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kayıt Anlaşması

Tüm kullanıcılar yaptıkları paylaşımlardan / etkileşimlerden kendileri sorumludur.

Küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya topluluk huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı kesinlikle yasaktır.

Bu kurallara uyulmaması durumunda; hesabınızın askıya alınmasına veya bu forumlara erişiminizin kalıcı olarak engellenmesine neden olabilir. IP Adresiniz, bu tartışma sisteminde yaptığınız her gönderi ile birlikte kaydedilir ve gerekirse forum yöneticileri tarafından alınabilir. Herhangi bir hesabı veya gönderiyi uygun görülmesi durumunda herhangi bir zamanda kaldırma, düzenleme veya kilitleme yeteneğine ve hakkına sahip olduğumuzu kabul edersiniz. Ayrıca, bu forumda paylaştığınız herhangi bir bilginin veritabanında saklandığını ve oturum açma bilgilerinizi kaydetmek için "tanımlama bilgilerinin" bilgisayarınızda saklandığını kabul edersiniz.

Yöneticiler, verilerinizin tehlikeye atıldığı herhangi bir bilgisayar korsanlığı girişiminden sorumlu tutulamaz, ancak bu forumlarda sağladığınız hiçbir bilgi, sizin tam izniniz olmadan üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir.

Kayıt işlemine devam ederek, yukarıdaki kuralları ve Yöneticinin belirttiği diğer tüm kuralları kabul etmiş olursunuz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.