You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Junior Member
Link hatası
Forum'umda normalde kategoriden gidince linkler çalışıyor konulara giriliyor ama anasayfada kategorinin karşısında son konulardan gidilmiyor linkin başına /konu ekliyor ayrıyetten 1 tane.

Hatalısı > [Image: unknown.png]
Doğrusu > [Image: unknown.png] 
  • Forum URL: https://mine-block.com/
  • MyBB Versiyon: 1.8.23
  • PHP Versiyon: 7.4.16
  • SQL Motoru: MySQLi 10.3.28
  • Eklentiler: MyAlerts,Discord WebHook,Google Seo,Kullanıcı Sitili
Junior Member
RE: Link hatası
(03-19-2021, 01:34 PM)emrehandilekci Wrote: Google SEO ayarlarına daha önce değişim uyguladınız mı?

Her şeyi ayarladımda sıkıntı sadece anasayfa'daki kategorinin karşısındaki son konulara basınca linke "/konu" ekliyor 1 adet fazladan.Normalde giderken sıkıntı yok linkler çalışıyorç
This post was last modified: 03-19-2021, 09:20 PM by Shadows.
Moderator
(03-19-2021, 09:20 PM)Shadows Wrote:
(03-19-2021, 01:34 PM)emrehandilekci Wrote: Google SEO ayarlarına daha önce değişim uyguladınız mı?

Her şeyi ayarladımda sıkıntı sadece anasayfa'daki kategorinin karşısındaki son konulara basınca linke "/konu" ekliyor 1 adet fazladan.Normalde giderken sıkıntı yok linkler çalışıyorç

Zannediyorum ki adres kısmı Google SEO eklentisinde sorun çıkarıyor. Tahminim bu yönde. SEO ayarlarını tekrar bi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
This post was last modified: 03-19-2021, 10:21 PM by emrehandilekci.
Junior Member
(03-24-2021, 09:59 PM)tedem Wrote: Şimdiki Google SEO eklentisini tamamen kaldırın MyBB Google SEO Eklentisi - Gelişmiş Çeviri ve Öntanımlı Ayarlar konusundaki eklentiyi kurun. URL yapısında değişiklik yapmayın, sorunlu olabiliyor.

Merhaba, yine aynı dosyaları vb her şeyi sildim sizin attığınızı kurdum yine aynı Sad lütfen yardım edin forum display vb sıkıntılı olabilir mi?