You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Junior Member
MyBB CSS RANK HATASI
Css rank yaptım posbit'te göstere biliyorum ama memberlist'te gösteremiyom.Posbitte Groupİmage sildim yerine:{$usergroup['image']}
Posbitte gösterme şeklim: {$post['groupimage']}
  • Forum URL: https://mine-block.com/
  • MyBB Versiyon: 1.8.23
  • PHP Versiyon: 7.4.16
  • SQL Motoru: MySQLi 10.3.28
  • Eklentiler: MyAlerts,Latest Posts in sideba,Kullanıcı Adı Stili

(Mevcut Konu Vardı ama HTML komutları karışmış hep.)
This post was last modified: 03-10-2021, 02:47 PM by Shadows.
Moderator
RE: MyBB CSS RANK HATASI
Bu konuda bilgili arkadaş en kısa sürede yardımcı olacaktır.

İkinci belirtmek istediğim durum; yeni konu açmak yerine mevcut konunuzu düzenleyebilirsiniz. Yetkim olmamasi nedeniyle konuya yetkili erişimim yok. Dolayısıyla belirtmek isterim.
This post was last modified: 03-10-2021, 03:02 PM by emrehandilekci.
Junior Member
(03-10-2021, 03:00 PM)emrehandilekci Wrote: Bu konuda bilgili arkadaş en kısa sürede yardımcı olacaktır.

İkinci belirtmek istediğim durum; yeni konu açmak yerine mevcut konunuzu düzenleyebilirsiniz. Yetkim olmamasi nedeniyle konuya yetkili erişimim yok. Dolayısıyla belirtmek isterim.

Konu düzenlemeyi sonradan buldum yeni konuyu açtıktan sonra çok özür dilerim Sad
Moderator
(03-10-2021, 04:57 PM)Shadows Wrote:
(03-10-2021, 03:00 PM)emrehandilekci Wrote: Bu konuda bilgili arkadaş en kısa sürede yardımcı olacaktır.

Konu düzenlemeyi sonradan buldum yeni konuyu açtıktan sonra çok özür dilerim Sad

Sorun değil. Konulara yetkili olmadığım için müdahale edemedim. Bilginiz olsun diye not düştüm.

Dediğim gibi bahsettiğiniz yardım konusunda yeteri kadar bilgim yok. Bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olacaktır.
Junior Member
(03-10-2021, 10:21 PM)tedem Wrote: Aynı değişikliği memberlist şablonlarından da yapmanız gerekiyor. memberlist_groupimage şablonu diye hatırlıyorum.

Yaptım zaten ama yinede gözükmüyor.