You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB SEO için Site Açıklaması Nasıl Eklerim?

Junior Member
görselde göründüğü gibi sitenin açıklamasında ana sayfada olan yazılar gözüküyor sitenin ana sayfasında benim istediğim açıklama gözükmesini istiyorum
[Image: VkACnF.jpg]
This post was last modified: 01-17-2021, 01:04 PM by tedem.
Full-Stack Developer
RE: MyBB SEO için Site Açıklaması Nasıl Eklerim?
Konu, MyBB Yardım ve Destek kategorisine taşınmıştır.

Konu başlığı, tercih edilen başlık modeline uygun olacak şekilde güncellenmiştir.

MyBB Yardım ve Destek kategorisinde açılan konular MyBB Yardım ve Destek Konusu Açma Kuralları'na uyumlu olmalıdır.

MyBB kullanıcıları için temiz, okunaklı ve okunabilir içerikler üretmek amacıyla aldığımız kararlara tüm kullanıcıların uymasını rica ediyoruz.
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 01-17-2021, 01:05 PM by tedem.
sic mundus creatus est
Merhaba @ares.

MyBB Yardım ve Destek Forumundaki konu açma şablonuna uymayışını bu seferlik göz ardı ediyorum. Lütfen daha sonraki içeriklerinde bu kurala dikkat et.

Sorununa gelecek olursak:

Kategorilere ve forumlara açıklama eklemen gerekli. Admin KP - Kategoriler ve Forumlar - Kitap Forumu - Forum Açıklaması kısmı... Tabi sadece açıklama eklemekle bitmiyor. Google'nin siteni indexlemesi ve yaptığın SEO, içerik kalitesi de önemli. Yani bunun için zaman gerekiyor.

İyi forumlar...
This post was last modified: 01-20-2021, 01:01 PM by Noah.
Junior Member
(01-20-2021, 12:04 PM)XLR-Thetis Wrote: Merhaba @ares.

MyBB Yardım ve Destek Forumundaki konu açma şablonuna uymayışını bu seferlik göz ardı ediyorum. Lütfen daha sonraki içeriklerinde bu kurala dikkat et.

Kategorilere ve forumlara açıklama eklemen gerekli. Admin KP - Kategoriler ve Forumlar - Kitap Forumu - Forum Açıklaması kısmı... Tabi sadece açıklama eklemekle bitmiyor. Google'nin siteni indexlemesi ve yaptığın SEO, içerik kalitesi de önemli. Yani bunun için zaman gerekiyor.

İyi forumlar...

Konulara açıklama eklemek seo ya bi artısı var mı? yada kategorilere ?
sic mundus creatus est
(01-20-2021, 02:48 PM)pascal37 Wrote:
(01-20-2021, 12:04 PM)XLR-Thetis Wrote: Merhaba @ares.

Kategorilere ve forumlara açıklama eklemen gerekli. Admin KP - Kategoriler ve Forumlar - Kitap Forumu -  Forum Açıklaması kısmı... Tabi sadece açıklama eklemekle bitmiyor. Google'nin siteni indexlemesi ve yaptığın SEO, içerik kalitesi de önemli. Yani bunun için zaman gerekiyor.

İyi forumlar...

Konulara açıklama eklemek seo ya bi artısı var mı? yada kategorilere ?

Artısı muhakkak vardır. Düzgün bir SEO, düzenli özgün içerik ve sabırla gereken sonucu alabilirsiniz.