You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Neden nulled kullanmamalıyım ?

Neden nulled kullanmamalıyım ?

Premium
Neden nulled kullanmamalıyım ?
[Image: uKQyTZ.png]

Nulled
, bir yazılımın veya script’in koruma mekanizmasının devre dışı bırakılarak, koruma lisansı olmaksızın kullanılabilir versiyonlarını açıklamak için kullanılan bir terimdir.Peki nulled script neden kullanmamalıyız zararları varmıdır?
Hacker veya kötü niyetli yazılım korsanları bir script’i ele geçirdikten sonra bu koruma kalkanını devre dışı bırakır ve lisans payı ödenmesine gerek kalmaksızın bu script’in ücretsiz kullanılabilecek bir sürümünü meydana getirebilirler. İşte bu sürüme Nulled Script veya Nulled yazılım denir.

Nulled yazılımları meydana getiren kişilerin birer internet korsanı olduğunu unutmamak gerekiyor. Yani bu yazılımlarda amaç sizi memnun etmek olmadığı için yazılımların içerisine kötü niyetli dosyalar yerleştirilebilir veya dahası kişisel bilgilerinizi ele geçirebilir

Unutmayın nulled script kullanmak bilerek dağıtmak suçtur sizde bu tarz konulara hassasiyet gösteriniz ki ortaya çıkabilecek yaptırımlara maruz kalmayın.

turkhacks gibi nulled temaları kullanmayın test ettiğimiz temada zamanla sistemin içine kolay girilsin diye kod yerleştirilmiştir sakın kullanmayın şiddetle nulled kınıyoruz.
[Image: kabDvE.gif]
This post was last modified: 12-09-2020, 09:58 PM by PcyRean.
Premium
RE: Neden nulled kullanmamalıyım ?
(12-10-2020, 12:28 AM)WEBAilesi.COM Wrote: wa*ez sistemler her daim sorunlu ve tercih edilmemesi gereken sistemler, kısa öz güzel bir içerik olmuş

(12-10-2020, 01:39 AM)tedem Wrote: Kısa ve anlaşılır olmuş. Teşekkür ederim.

Umarım yararlı olmuştur. rica ederim sayın hocam ve değerli arkadaşım Smile
[Image: kabDvE.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.