You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Modern v3 için Ücretli CSS İşi

Modern v3 için Ücretli CSS İşi

Junior Member
Modern v3 için Ücretli CSS İşi
Merhabalar,
Modern v3 kullanıcısıyım ve temanın üstüne birkaç tasarım desteği yaptırmak istiyorum, istediğim tasarımları konuya yorum atarsanız veyatta özelden pm atarsanız iletebilirim. Sizde bir ücret verirsiniz iş başı ücretin yarısı, iş sonu ücretin diğer yarısını verebilirim.
Bu gönderi en son değiştirildi: 03-25-2020, 10:25 AM tarafından tedem.
Full-Stack Developer
RE: Modern v3 için Ücretli CSS İşi
Bizi seçmiş olduğunuzdan dolayı teşekkür ederek başlamak istiyorum.

İçinde bulunduğumuz virüs salgınından (Covid-19) dolayı almış olduğum tedbirler doğrultusunda verdiğim tüm özel hizmetleri geçici olarak durdurduğumu bildirmek isterim.

Şimdiye kadar aldığım ve başlamadığım tüm özel hizmetleri durdurmak zorunda kaldığımı, yeni herhangi bir hizmet almayacağımı üzülerek bilirtmek zorundayım.

İçinde bulunduğumuz bu kötü durumdan ötürü aldığım bu kararı anlayışla karşılayacağını bekliyorum.
Sic semper tyrannis.
Bu gönderi en son değiştirildi: 03-25-2020, 10:26 AM tarafından tedem.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.