Skip to main content

#EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Modern v3 için Ücretli CSS İşi

Konu

#1
Merhabalar,
Modern v3 kullanıcısıyım ve temanın üstüne birkaç tasarım desteği yaptırmak istiyorum, istediğim tasarımları konuya yorum atarsanız veyatta özelden pm atarsanız iletebilirim. Sizde bir ücret verirsiniz iş başı ücretin yarısı, iş sonu ücretin diğer yarısını verebilirim.
This post was last modified: 03-25-2020, 10:25 AM by tedem.
Reply
#2
Bizi seçmiş olduğunuzdan dolayı teşekkür ederek başlamak istiyorum.

İçinde bulunduğumuz virüs salgınından (Covid-19) dolayı almış olduğum tedbirler doğrultusunda verdiğim tüm özel hizmetleri geçici olarak durdurduğumu bildirmek isterim.

Şimdiye kadar aldığım ve başlamadığım tüm özel hizmetleri durdurmak zorunda kaldığımı, yeni herhangi bir hizmet almayacağımı üzülerek bilirtmek zorundayım.

İçinde bulunduğumuz bu kötü durumdan ötürü aldığım bu kararı anlayışla karşılayacağını bekliyorum.
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 03-25-2020, 10:26 AM by tedem.
Reply

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task