You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

UPTREND - Open Graph, Twitter ve Meta Etiketler - MyBB Eklentisi

Full-Stack Developer
UPTREND; ücretsiz ve açık kaynak kodlu forum yazılımı MyBB için geliştirilen; Open Graph ve Twitter başta olmak üzere siteniz için gerekli olan tüm meta etiketlerini en güncel şekilde sitenize eklemenizi/tanımlamanızı sağlar.

Peki bu meta tag (etiket) nedir?

Meta etiketler kısaca sitenizin kimliğidir, sitenizi tanımlarlar. HTML <head> etiketi içerisine eklenen kodlardır. Herhangi bir arama motorunda bir araştırma yaptığınızda karşısına çıkan tüm sonuçlar meta etiketleri ile tanımlanır. Sitenizi arama motorlarına ne kadar iyi tanıtırsanız, arama motorları da sitenize o kadar ilgi gösterir, ön sıralara çıkartır. SEO için çok önemlidirler.

(İşte bu eklenti, tüm bunları yapmanın hızlı, doğru ve kolay yoludur.)

Yükseliş için UPTREND

Yapımcı: VEX-7 | Versiyon: 1.1.0 | Diller: Hepsi | Çıkış Tarihi: 02.12.2019 | MyBB Versiyon: 1.8.x | Son Güncelleme: 04.12.2019

Ön İzleme (Demo)

[Image: 5N1W1A.png]
(Google, Facebook ve Twitter)

Ayrıntılar

Eklentinin tanımlandığı sayfalar

Tüm sayfalara tanımlanan meta etiketler haricinde özel tanımlama yapılan diğer sayfalar; ana sayfa (index.php), portal (portal.php), forum görüntüleme (forumdisplay.php) ve konu gösterim (showthread.php).

Özellikler

Kendi tekniklerinizle, kendi sitenize göre kolayca düzenleyin

Eklentinin eklediği tüm kodlara yönetici kontrol panelinden kolayca ulaşarak kendi sitenize göre düzenleyebilirsiniz. Her sayfa için özel tanımlama da yapabilirsiniz.

Fiyat

Eklentinin satış fiyatı 50 TL'dir.

Fırsat: İlk 5 kişi için fiyat 30 TL olarak belirlenmiştir. (Kalan: 2)

Not: Modern v3 temasına sahip olanlar için eklenti ücreti (sabit) 30 TL'dir.

Ödeme yolları

Yapı Kredi, Garanti, Ziraat, ENPARA, Papara ve İninal ile ödeme yapabilirsiniz.

İletişim

Temayı satın almak, bilgi edinmek ve diğer işlemler için benimle PM (ÖM) yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Diğer iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

WhatsApp: +90 (530) 064 11 97 (Önerilir)
e-Posta: [email protected]

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Tema hakkında merak edilen sorular ve cevapları aşağıdaki gibidir;

Geri iade edebilir miyim?
Hayır, dosyalar gönderildikten sonra geri iade yapmıyoruz.

Birden çok sitede kullanabilir miyim?
Hayır, lisans sadece bir site için geçerlidir. (İndirimli fiyat ile yeni site lisansı alabilirsiniz.)

Satabilir ya da devredebilir miyim?
Hayır, tema lisansı sadece sizin adınıza yapılıyor, satamaz ve devredemezsiniz.

Yeni güncellemelere ücretsiz sahip olabilir miyim?
Evet, tüm minor güncellemere ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer tüm sorunlar için iletişime geçebilirsiniz.

(Geri bildirim için konuya yorum yapabilirsiniz.)
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 01-16-2023, 12:35 AM by tedem.
Junior Member
RE: UPTREND - Open Graph, Twitter ve Meta Etiketler - MyBB Eklentisi
Yapım aşamasında bayağı araştırıp, emek gösterip, itinayla hazırladığını biliyorum. Bildiğim kadarıyla MyBB için geliştirilen bu kadar detaylı meta eklentisi piyasada yok. Alanın pişman olmayacağını düşünüyorum. İyi satışlar dilerim.
This post was last modified: 01-16-2023, 12:37 AM by tedem.
Full-Stack Developer
Teşekkür ederim Serkan. Bu eklentinin işlevi gerçekten çok derin. Eklentinin yapımı sırasında bir çok araştırma yaptım; günümüzde kullanılan, kullanılması SEO için çok önemli olan bir çok düzenlemeyi eklentiye kattım, güncellemelerle de devam edeceğim. Ama biliyorum ki bilginin sınırı yok; eklentinin gelişimi için herkesin önerisine/düşüncesine açığım. Eklentinin gelişimi için desteklerinizi bekliyorum 😊
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 12-07-2019, 03:51 PM by tedem.
Junior Member
Bir adet aldım.

MyBB UPTREND eklentisi ve Modern v3 teması ile başka bir sistemi arattırmayacak kadar güçlü oldu diyebilirim.
SEO yönünden, MyBB kullanan sitelerinize UPTREND eklentisini kesinlikle öneriyorum.

Teşekkür ederim tedem!
This post was last modified: 03-13-2020, 06:54 AM by tedem.
Full-Stack Developer
UPTREND eklentisini MyBBCode'un ihtiyaçları için satışını yaptığımı belirtmek istiyorum. Eklentiyi alarak MyBBCode'a destek olduğunuz için teşekkür ederim. Size kesinlikle katılıyorum. Web artık çok gelişti, bir çok teknolojisi var artık. MyBB'de olmayan ve SEO için önemli olan bir çok düzenlemeyi bu eklentiye dahil ettim, etmeye de devam ediyorum. En iyi sonuçlar için bu eklentiyi kesinlikle tüm MyBB forumlarına öneriyorum.
Sic semper tyrannis.
Full-Stack Developer
UPTREND eklentisini satın alarak MyBBCode'a destek olduğunuz için teşekkür ederim. İstediğiniz hedefe en kısa sürede ulaşmanızı diliyorum 😀
Sic semper tyrannis.
Junior Member
Eklentiyi sitem için satın almış bulunmaktayım. Paketin içinde nasıl kurulacağına dair her şeyi vermiş. Ayrıca satış sonrası desteği çok iyi, çok ilgili. Uzun vadede sonuçlarını mutlaka göreceğime inanıyorum.
This post was last modified: 12-08-2019, 06:46 PM by tedem.
Full-Stack Developer
UPTREND eklentisini satın alarak MyBBCode'a destek olduğunuz için teşekkür ederim. Hepimizin isteği bu yönde. Umarım en kısa sürede istediğiniz sonuçları fazlasıyla alırsınız.
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 01-16-2023, 12:36 AM by tedem.
Junior Member
Daha önce alışverişim olan ve olmaya devam edecek olan güvenilir, ilgili, başarılı arkadaşlardır kendileri.

Bu eklentiyi de almak isterim lakin sorum şu; bir SEO paketi beklemekteyim sizden SEO paketi dahilinde tümünü aynı anda yapmak isterim.

SEO paketi beklemeli miyim yoksa bu apayrı bir şey midir?
This post was last modified: 12-08-2019, 08:41 PM by tedem.