You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB Linkleri Gizleme Eklentisi

Full-Stack Developer
MyBB Linkleri Gizleme Eklentisi
MyBB bağlantıları/linkleri gizleme eklentisi ile konu ve mesajlarda bulunan bağlantıları/linkleri ziyaretçilere gizleyerek yerine sizin belirlediğiniz bir bildiri göstermenizi sağlar. Sitenizde bulunan kayıtlı kullanıcı sayısını arttırmak için bu eklenti yardımcı olabilir.

Detaylar
  • Eklenti Yapımcısı: Hüseyin Körbalta
  • Eklenti Versiyonu: 1.1

Gereksinimler
  • PHP (Belirtilmemiş)
  • MyBB >= 1.8

Ön İzleme

Eklentinin henüz bir ön izleme (demo) bağlantısı ya da ekran görüntüsü eklenmemiştir.

İndir

.zip MyBB Linkleri Gizleme Eklentisi.zip

Kurulum

1. (Yukarıdaki) "İndir" bölümünden dosyayı indirin.
  2. "Upload" klasörü içindeki dosyaları FTP (FileZilla, CuteFTP, vb.) ile sitenizin kurulu olduğu kök dizinine yükleyin.
  3. Yönetici (Admin) KP → Yapılandırma → (Soldan) Eklentiler sayfasından İndirme Linklerini Gizleme Eklentisi isimli eklentiyi yükleyin ve etkinleştirin.

Revizyonlar
  • Eklentinin çalışması için gerekli olan PluginLibray eklentisi v12'den v13'e yükseltilmiştir.

Geri Bildirim

Kurulum sorunlarını, eklenti için düşüncelerinizi ve diğer soru ve sorunları konuya yorum yaparak bildirebilirsiniz.
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 12-30-2019, 02:56 AM by tedem.
Junior Member
RE: MyBB Linkleri Gizleme Eklentisi
Kurulum yaptım kullanıyorum. Yalnız sorun şu ki, eklenti tüm linkleri engelledi. Yani konu içerisinde anlatım yaparken verdiğimiz dış linkler dahi engellendi. Şöyle olmasını isterdim; sadece indirme linklerini üye olmayanlara gizleyebilmek, üye olmayanlar konuları okuyabilmeli.
This post was last modified: 12-30-2019, 08:10 PM by tedem.
Junior Member
RE: MyBB Linkleri Gizleme Eklentisi
@darkwatch

senin dediğin saçma ama ... sonuçta url link gizliyor anlatım konu içlerindekide link.... senin dediğin olay yorum yap açılsın beğen yap insin o başka bir eklenti
This post was last modified: 04-14-2021, 03:42 AM by Hayalİst34.