Skip to main content

#EvdeKal

Ho┼č Geldin, Ziyaret├ži!

Sizler i├žin olu┼čturdu─čumuz t├╝m hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek i├žin aram─▒za kat─▒labilirsiniz. Siz varsan─▒z, biz var─▒z! ├ťyelikler ├╝cretsizdir ve her zaman ├╝cretsiz kalacakt─▒r.

(Sadece ziyaret├žiler taraf─▒ndan g├Âr├╝nt├╝lenir.)

Ho┼č Geldin, !

Kay─▒t i┼čleminiz ba┼čar─▒yla tamamland─▒. Sitemizde ├╝yelikler e-posta onayl─▒ oldu─ču i├žin hesab─▒n─▒z─▒ onaylaman─▒z gerekiyor. Kay─▒t oldu─čunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesab─▒n─▒z─▒ onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farkl─▒ bir sorun ya┼č─▒yorsan─▒z bizimle ─░leti┼čim sayfas─▒ndan irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesab─▒ aktif edilmemi┼č kullan─▒c─▒lar taraf─▒ndan g├Âr├╝nt├╝lenir.)

MyBBCode PL #1 ­čÄÁ

Konu

"M├╝zik ruhun g─▒das─▒d─▒r" derler. Kesinlikle kat─▒l─▒yorum. M├╝zi─čin fiziksel ve ruhsal sorunlar─▒na ├žok iyi geldi─čini eminim bir ├žok yerde okudunuz. Buna istinaden MyBBCode olarak neden bir oynatma listemiz olmas─▒n dedim kendi kendime ve bu konuyu haz─▒rlama ihtiyac─▒ g├Ârd├╝m.

MyBBCode Oynatma Listesi #1

• Sia - Never Give Up
  • Katy Perry - Roar
  • Sia - Chandelier
  • Sia - Cheap Thrills
  • Sia, Kendrick Lamar - The Greatest
  • Velet - Umut Var (Explicit)
  • Mabel - Mad Love
  • Ed Sheeran - Shape of You
  • Norm Ender - Makan─▒n Sahibi
  • Ben Fero - Motivasyon (Explicit)
  • Feride Hilal Ak─▒n - Yok Yok
  • Mero - Olabilir
  • Kahraman Deniz - B├Âyle Sever
  • Cem Adrian, Hande Mehan - Sen Benim ┼×ark─▒lar─▒ms─▒n
  • Yaram─▒zda Kals─▒n - Onur Can ├ľzcan

┼×imdilik benden bu kadar ­čÉ▒ÔÇŹ­čĆŹ

Bu ilk oldu─ču i├žin ben haz─▒rlad─▒m. Her konu alt─▒nda bir sonraki oynatma listesi i├žin hep beraber haz─▒rlayal─▒m. Katk─▒ sa─člamak isteyenler konuya yorum olarak par├žalar─▒ belirtebilir.
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 12-23-2019, 08:28 PM by tedem.
Reply

Bir hesap olu┼čturun veya yorum yapmak i├žin giri┼č yap─▒n

Yorum yapmak i├žin ├╝ye olman─▒z gerekiyor

ya da
Task