You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Better Discord Nedir?

Developer
Better Discord Nedir?
Orijinal Discord’un yayınlanmasından birkaç ay sonra Zack Rauen tarafından geliştirilerek yayınlanan Better Discord, Discord kullanıcılarına resmi uygulamada olmayan farklı özellikler sunan bir eklentidir. Better Discord, masaüstü versiyonda çalışır ancak buna benzer bazı mobil eklentiler de bulunmaktadır.

Better Discord, Chrome uzantıları gibi bir mağazadan indirebileceğiniz bir eklenti değildir çünkü resmi değildir. Hatta Discord, bu eklentinin kendileri için bir rakip olduğunu söylemektedir.

[Resim: 125158359-b07aec80-e13e-11eb-8a85-01e49d772192.png]

⚙️ Better Discord'un Bazı Özellikleri
  • Özelleştirilebilen Discord Sunucuları
  • Müzik Botu
  • Emoji ve İfadeler
  • Kanal Görüntülerini Düzenleme
  • Sayısız Tema ve Eklenti
  • Tema veya Eklenti Oluşturma

📥 İndirmek veya incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:
Better Discord

❓ Better Discord Güvenli Mi?
Kullanıcı yorumlarına baktığımız da Better Discord hakkında yapılmış herhangi bir şikayet olmadığını söyleyebiliriz. Fakat her zaman resmi uygulamaları kullanmak daha yararlıdır.
İmkanın sınırını görmek için imkansızı denemek lazım. (Fatih Sultan Mehmet Han)
Bu gönderi en son değiştirildi: 03-24-2022, 09:10 AM tarafından Melikşah.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.