You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB Reklamlarım (Gelişmiş Reklam Yönetim) Eklentisi

MyBB Reklamlarım (Gelişmiş Reklam Yönetim) Eklentisi

Junior Member
RE: MyBB Reklamlarım (Gelişmiş Reklam Yönetim) Eklentisi
Adsense'den site onayı almak için verilen kodu da bu eklentiye ekleyebilir miyiz? Kodu nereye eklesem sitenizde kod bulunamadı diyor, onay alamıyorum.
Bu gönderi en son değiştirildi: 02-05-2022, 09:56 AM tarafından yeşilkutu.
Junior Member
(02-05-2022, 09:56 AM)yeşilkutu Yazdı: Adsense'den site onayı almak için verilen kodu da bu eklentiye ekleyebilir miyiz? Kodu nereye eklesem sitenizde kod bulunamadı diyor, onay alamıyorum.

Merhaba, bu eklenti ile adsense eklemeyi başardım. Ama siz isterseniz şu yordamları deneyin!

Admin > Temalar&Şablonlar  > Kullandığınız Tema > Şablonlar > İndex >  {$footer} kısmına ekleyebilirsiniz. Veya istediğiniz herhangi bir bölgeye ekleme şansımız var. Örnek [header]
Junior Member
(02-20-2022, 10:26 AM)ibrahimykr Yazdı:
(02-05-2022, 09:56 AM)yeşilkutu Yazdı: Adsense'den site onayı almak için verilen kodu da bu eklentiye ekleyebilir miyiz? Kodu nereye eklesem sitenizde kod bulunamadı diyor, onay alamıyorum.

Merhaba, bu eklenti ile adsense eklemeyi başardım. Ama siz isterseniz şu yordamları deneyin!

Admin > Temalar&Şablonlar  > Kullandığınız Tema > Şablonlar > İndex >  {$footer} kısmına ekleyebilirsiniz. Veya istediğiniz herhangi bir bölgeye ekleme şansımız var. Örnek [header]

{$footer} kodunun altına yerleştirdim, Google'ın incelemesini bekliyorum. Cevabınız için teşekkür ederim.
Bu gönderi en son değiştirildi: 02-21-2022, 05:56 PM tarafından Melikşah.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.