You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB Reklamlarım (Gelişmiş Reklam Yönetim) Eklentisi

Full-Stack Developer
Reklamlarım, MyBB için oluşturulmuş gelişmiş bir reklam yönetim yazılımıdır. Şu an için MyBB için en güçlü reklam yöneticisidir. Yöneticilerin birden fazla bölge oluşturmasına ve bölge kodlarını şablonlarda istedikleri yere yerleştirilmesini sağlar. Her bölgeye birden fazla reklam atanabilir ve rastgele olarak kullanıcılara gösterilir. Ayrıca, istediğiniz kullanıcı gruplarını da muaf tutarak reklamları onlar için gizleyebilirsiniz.

Bu reklam yöneticisi, her bir reklam için görüntülemeyi ve tıklamaları kaydeder. (Tıklamalar JavaScript aracılığıyla günlüğe kaydedilir, böylece kullanıcının JavaScript'i devre dışı bırakması durumunda, tıklama günlüğe kaydedilmez.)

Detaylar
  • Eklenti Yapımcısı: Diogo Parrinha
  • Eklenti Versiyonu: 2.3.3
  • Türkçe Çeviri: Medet 'tedem' ERDAL

Gereksinimler
  • PHP (Belirtilmemiş)
  • MyBB >= 1.8

Ön İzleme

Eklentinin henüz bir ön izleme (demo) bağlantısı ya da ekran görüntüsü eklenmemiştir.

İndir

.zip Reklamlarım.zip

Kurulum

1. (Yukarıdaki) "İndir" bölümünden dosyayı indirin.
  2. "Upload" klasörü içindeki dosyaları FTP (FileZilla, CuteFTP, vb.) ile sitenizin kurulu olduğu kök dizinine yükleyin.
  3. Yönetici (Admin) KP → Yapılandırma → (Soldan) Eklentiler sayfasından Reklamlarım isimli eklentiyi yükleyin ve etkinleştirin.

Kullanım

1. Yönetici (Admin) KP → Yapılandırma → (Soldan) Ayarlar sayfasının (altta) Eklenti Ayarları bölümünden Reklamlarım Ayarları bağlantısı ile açılan sayfadan eklentiyi kendi sitenize göre ayarlayın.

Geri Bildirim

Kurulum sorunlarını, eklenti için düşüncelerinizi ve diğer soru ve sorunları konuya yorum yaparak bildirebilirsiniz.
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 03-05-2020, 06:59 PM by tedem.
Junior Member
RE: MyBB Reklamlarım (Gelişmiş Reklam Yönetim) Eklentisi
Tam istediğim eklenti gelmiş. Kurulum ve deneyimden sonra tekrar geri bildirim yapacağım. Elinize sağlık.
This post was last modified: 12-19-2019, 03:01 AM by tedem.
Full-Stack Developer
Yönetici (Admin) KP → Araçlar & Bakım → (Soldan) Reklamlarım sayfasından eklentiyi yönetebilirsiniz.

Kullandığınız dil paketine göre isimler farklılık gösterebilir. Normalde "Forum Ayarları" olarak adlandırdığınız bölümün tam çevirisi "Yapılandırma" oluyor.
Sic semper tyrannis.
Full-Stack Developer
Eklentiyi test ettim; herhangi bir sorun yok. Eklentiyi tamamen kaldırın ve konudaki anlatım ile tekrardan kurun.

Yeni bir reklam eklemek için;

Yönetici (Admin) KP → Araçlar & Bakım → (Soldan) Reklamlarım → Reklamlar → Ekle bölümünden reklam ekleyebilirsiniz.

Not: "Ekle" bölümünü açmak için ilk önce "Reklamlar" bölümüne girmelisiniz.
Sic semper tyrannis.
Junior Member
Hocam peki ilk kategori sonrasında reklam nasıl gösterebiliriz?
This post was last modified: 12-23-2019, 03:44 PM by tedem.