You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB Kullanıcı Yıldızlarını Font Awesome ile Değiştirin

Developer
Forumunuz da varsayılan olarak gelen kullanıcı yıldızlarını, Font Awesome ikonları ile nasıl değiştirebileceğinizi anlatacağım.

Ön İzleme (Demo)
[Image: pr0file.png]

Kurulum

Adım 1:
Yönetici KP → Temalar & Şablonlar → Şablonlar (Kullandığınız temayı seçin.) → Headerinclude Şablonlar → headerinclude şablonunu açın.

Ekle:
PHP Code:
<link rel="stylesheet" href="https://kit-pro.fontawesome.com/releases/v5.15.4/css/pro.min.css"
Adım 2:
Yönetici KP → Temalar & Şablonlar → Şablonlar (Kullandığınız temayı seçin.) → Post Bit Şablonlar → postbit_userstar şablonunu açın.
Yönetici KP → Temalar & Şablonlar → Şablonlar (Kullandığınız temayı seçin.) → Üye Profili Şablonlar → member_profile_userstar şablonunu açın.
Yönetici KP → Temalar & Şablonlar → Şablonlar (Kullandığınız temayı seçin.) → Üye Listesi Şablonlar → memberlist_user_userstar şablonunu açın.
Yönetici KP → Temalar & Şablonlar → Şablonlar (Kullandığınız temayı seçin.) → Post Bit Şablonlar → calendar_event_userstar şablonunu açın.

Bütün kodları silin ve aşağıdakini ekleyin.

Ekle:
Code:
<i class="fas fa-star" alt="*"></i>
Adım 3:
İkonların boyutunu artırmak istiyorsanız,

Yönetici KP → Temalar & Şablonlar → Temalar (Kullandığınız temayı seçin.) → global.css kalıbını açın.

Ekle:
Code:
.fa-star {
    font-size:14px;
}
İşlemimiz tamamlandı.
This post was last modified: 01-08-2022, 06:00 PM by Melikşah.