You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MYBB Rank Resmi Ekliyorum Resim Yerine Yazdığım Şey Gözüküyor

MYBB Rank Resmi Ekliyorum Resim Yerine Yazdığım Şey Gözüküyor

Full-Stack Developer
RE: MYBB Rank Resmi Ekliyorum Resim Yerine Yazdığım Şey Gözüküyor
Belirtilen dosya yolunun çalışabilmesi için HTML img etiketi içerisine alınmalıdır. Anlatımda belirtilen şablon üzerinden bu düzenlemeyi gerçekleştirebilirsiniz.
Sic semper tyrannis.
Junior Member
(09-25-2021, 04:36 AM)tedem Wrote: Belirtilen dosya yolunun çalışabilmesi için HTML img etiketi içerisine alınmalıdır. Anlatımda belirtilen şablon üzerinden bu düzenlemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

teşekkür ederim zaten artık gerek kalmadı temayı değiştirince düzeldi ama keşke o temada olsaydı neyse iyi günler Smile
Merhabalar Yakında Size Ücretsiz MYBB Temaları Sunacağım Destek Veren Herkese Teşekkürler. Smile
Full-Stack Developer
Rica ederim. Yine de bu düzenlemeyi yapmak isterseniz, konu üzerinden dönüş yaparak yardım alabilirsiniz.
Sic semper tyrannis.
Junior Member
(09-25-2021, 08:01 PM)tedem Wrote: Rica ederim. Yine de bu düzenlemeyi yapmak isterseniz, konu üzerinden dönüş yaparak yardım alabilirsiniz.

ilginiz için teşekkür ederim mybb karmaşık geldiği için altyapıyı değiştirdim ama mybb de temalar yapmaya başladım takıldığım yer olursa artık buraya geleceğim tekrardan teşekkürler. Smile

NOT: çok geç oldu kusura bakmayın
Merhabalar Yakında Size Ücretsiz MYBB Temaları Sunacağım Destek Veren Herkese Teşekkürler. Smile