You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mybb Site Hızlandırma Hizmeti; Pagespeed Yükseltme

Developer
Eğer bir site kurmuşsanız seo kelimesini defalarca duymuşsunuzdur.
[Image: 2621332.png]
Amacımız google için çalışmak ise eğer, bunu google'nin istediği şekilde yapmak isteriz. Çünkü google kendi istedikleri doğrultusunda gelişen sitelere üst sıralarda yer veriyor. Bu oldukça önemli.

Seo'nun en önemli kısımlarından biri site hızıdır.
Tema satın aldık veya kendimiz kurduk diyelim, temamız çok güzel oldu, hatasız çalışıyor, güncel de. Konuları da düzenli giriyoruz. Sitemiz index de alıyor. Ancak ziyaretçi sayım çok az diyorsanız, doğru yerdesiniz. 

Bu hizmette sizler için mybb forumunuzu hızlandıracağım.

Neden gerekli?

[Image: 1369232.png]
Pagespeed; son zamanlarda oldukça popüler. Hatta google analiz gönderirken bize pagespeed kullanıyor ve diyor ki; buradaki uyarılara kulak ver ve düzelt.

Aslında pagespeed de görebileceğiniz en önemli veri adından da anlaşılacağı gibi site hızı, bununla da kalmıyor size siteniz neden yavaş bunları sıralıyor. 

Optimizasyon kolay gibi görünse de, konunun uzmanı kişilerce yapılmadığında hatalar daha da büyüyebiliyor. Yavaşlama sebebi yerleri tam olarak bulamayabiliyorsunuz ve hatta düzeltirken bazı forum özelliklerinizi kaybedebiliyorsunuz.

Ben sizler için tüm bunları önce tespit edeceğim, sonrasında düzelteceğim.

[Image: 1345693.png]
Google pagespeed yani page speed insight kullanarak; pagespeed test dediğimiz site hız testi yapacağız. İşi almadan önce mevcut sitenizde yaptığımız web site speed test bize hangi değeri gösterirse göstersin üzülmeyin, işin sonunda site hızı mobil için minimum 80, masaüstü için minimum 95 olacak şekilde ayarlamaları yapacağım.

Mybb forum benim özel ilgi alanım.

Fiyat;

50 TL olarak belirlenmiştir.
Ödeme yöntemi olarak Mail gönderebilir veya PM gönderebilirsiniz.

İletişim; [email protected]

Referans & Page Speed Görüntüleri;
Sonuçları tekrar görmek için Logoya tıklayın.

[Image: logo-m.png][Image: pvcgm9e.png][Image: 7o7q1fu.png]
Mybb Destek Hattı
PcyTech.Com

This post was last modified: 07-18-2021, 07:04 PM by PcyRean.
Junior Member
RE: Mybb Site Hızlandırma Hizmeti; Pagespeed Yükseltme
Adsense varmı bu ref sitede.

Benim adsenseler durur iken mobil 70 üzeri yapabilirsen alırım.

Otomatik adsense reklamı ama. Tek tek yerleştirmekle uğraşamıyorum otomatik kullanıyorum.

Bu arada konu gerekli ve güzel.

Eğer r10 gibi memurlar gibi nam salmamış bir forumsanız. Forum hızı kötü ise istediğiniz kadar eklenti tema olsun çok da ön sıralarda yer alamıyorsunuz dolayısı ile gelişmeniz yavaş oluyor.

Blog için iş alımı yapmıştım ama mybb için bulamamıştım.

İyi satışlar.

Öm bekliyorum
Developer
Ref olan sitede adsense bulunmamaktadır. Ancak adsense reklamları hizmet paketinin içindedir. Aktif olarak çalışıyorsa onun için ayrı bir işlem yapıyoruz ama ücret almıyoruz. Hizmetin içinde mevcut.

Kesinlikle çok haklısınız hız konusu önemli.
Mybb Destek Hattı
PcyTech.Com

Developer
(07-20-2021, 11:24 AM)leviathan Wrote: Forum için hızlandırma işlemi yaptırıldı.Arkadaş sağolsun bu işin ehli hızlı ve güvenilir şekilde teslimi yaptı ellerine sağlık hocam.

Detaylı bir şekilde performans ve hızlandırma işlemi yapıldı.
Teşekkür ederim siz sağolun elimden geldiğince sistemi yoran işlemleri ortadan kaldırdım.
Sistemi fazla yormayın hayırlısı olsun inşallah.
Mybb Destek Hattı
PcyTech.Com