Skip to main content

#EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MyBB Modern v3 Teması için MyAlerts Eklenti Düzenlemesi

Konu

#11
Eklentiler temadan ayrı olduğu için tema desteği içerisine girmez; düzenlenmesi/uyarlanması kullanıcıya aittir. Bu tür özel düzenlemeler ücret karşılığı yapılmaktadır. Bahsettiğiniz düzenlemeyi sadece tema güncellemesi ile ücretsiz olarak ekleyebilirim. MyAlerts bildirim eklentisi için temanın v3.1 güncellemesi adına bir çok yenilik eklenecek. İsterseniz bu sürümü bekleyin ya da şimdiki sürümü alabilirsiniz. Yeni sürüm çıktığında ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Tema güncellemeleri ücretsizdir.
Sic semper tyrannis.
Reply
#13
(12-30-2019, 11:51 PM)tedem Wrote: Eklentiler temadan ayrı olduğu için tema desteği içerisine girmez; düzenlenmesi/uyarlanması kullanıcıya aittir. Bu tür özel düzenlemeler ücret karşılığı yapılmaktadır. Bahsettiğiniz düzenlemeyi sadece tema güncellemesi ile ücretsiz olarak ekleyebilirim. MyAlerts bildirim eklentisi için temanın v3.1 güncellemesi adına bir çok yenilik eklenecek. İsterseniz bu sürümü bekleyin ya da şimdiki sürümü alabilirsiniz. Yeni sürüm çıktığında ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Tema güncellemeleri ücretsizdir.

3.1 sürümünü bekleyeceğiz o zaman. Teşekkürler.
This post was last modified: 02-06-2020, 08:55 PM by tedem.
Reply
#14
(12-30-2019, 11:57 PM)canbyte Wrote: Teşekkürler hocam yeni sürüm ne zaman yayında olur?

Lütfen konu dışı cevaplar göndermeyelim. Projeler ya da güncellemeler için tarih vermiyoruz.
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 12-31-2019, 12:06 AM by tedem.
Reply
#15
Teşekkür ederim 😀
This post was last modified: 02-06-2020, 08:55 PM by tedem.
Reply

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task