You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

V4 Theme Similar Threads Hk.

Junior Member
V4 Theme Similar Threads Hk.
Merhaba,

Temada konunun altında benzer konular çıkmıyordu. Bende {$similarthreads} kodunu ekledim ve çıktı. Ama tema ile alakasız bir tablo ile karşılaştım. @Tedem, Bu husus hakkında güncelleme gelecek mi?
Moderator
RE: V4 Theme Similar Threads Hk.
(03-13-2021, 03:44 PM)saga19 Wrote: Merhaba,

Temada konunun altında benzer konular çıkmıyordu. Bende {$similarthreads} kodunu ekledim ve çıktı. Ama tema ile alakasız bir tablo ile karşılaştım. @Tedem, Bu husus hakkında güncelleme gelecek mi?

Eklediğiniz kısmın CSS tanımı yoksa bu durumla karşılaşmanız mevcut. Eğer temada entegre edilmiş olarak bu özellik mevcutsa Medet bey bu konuda gerekeni yapacaktır. Eklediğiniz özellikse bunun için CSS dosyasını siz girebilirsiniz.
Full-Stack Developer
Evet, bu alan varsayılan olarak kapalı olduğundan özelleştirilmesi yapılmadı. İstek olduğu için yeni sürümleri ile özelleştirilebilir.
Sic semper tyrannis.
Junior Member
(03-13-2021, 06:24 PM)tedem Wrote: Evet, bu alan varsayılan olarak kapalı olduğundan özelleştirilmesi yapılmadı. İstek olduğu için yeni sürümleri ile özelleştirilebilir.

İlgi ve alakan için teşekkür ediyorum. Yeni sürümler konusunda beklemedeyim o vakit.