You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One

Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One

Junior Member
RE: Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One
(06-06-2021, 10:10 PM)tedem Wrote: Yanlış numaraya yazıyor olabilirsiniz. WhatsApp ile isim belirterek sonu 1197 olan numaraya gönderebilirsiniz.

teşekkürler
Junior Member
v3 için yorum yaparken bu temanın çıktığını gördüm. karanlık tema versiyonunu çıkarmayı düşünüyor musunuz? böyle bir plan varsa tahminen ne zaman yayınlarsınız?
Full-Stack Developer
Modern v4 tema için karanlık mod oluşturuldu fakat performans sorunu nedeniyle bir sonraki sürüme kadar geri çekmek durumunda kaldım. Modern v5 ile karanlık mod gelecek ve tahmini olarak 1.5 - 2 ay gibi bir süre sonra tamamlanmış olacak.

Normalde Modern v5 için daha erken bir tarih belirlemiştim fakat MyBBCode için yeni tema çalışması ve MyBB dil paketi Türkçe çevirisi sebebiyle geç kalmış oldu.

Modern v5; karanlık mod, Schema desteği, a11y ve yeni dahili özelliklerle gelecek.
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 06-28-2021, 04:45 AM by tedem.
pure drama
Sürekli olarak aynı tema mı güncellenecek yoksa. Kemik olarak farklı MyBB temaları da piyasa sürecek misiniz?
This post was last modified: 06-28-2021, 04:45 AM by tedem.
Full-Stack Developer
MyBB için artık tema yapmıyorum, sadece Modern temanın desteğini sürdürüyorum. Sadece MyBBCode için bir tema yapıyorum farklı olarak.
Sic semper tyrannis.
Moderator
(06-28-2021, 04:44 AM)tedem Wrote: MyBB için artık tema yapmıyorum, sadece Modern temanın desteğini sürdürüyorum. Sadece MyBBCode için bir tema yapıyorum farklı olarak.

V5 için son durum nedir?

Güncel hali hakkında bilgilendirme alabilir miyiz?
Full-Stack Developer
(06-29-2021, 02:20 PM)emrehandilekci Wrote:
(06-28-2021, 04:44 AM)tedem Wrote: MyBB için artık tema yapmıyorum, sadece Modern temanın desteğini sürdürüyorum. Sadece MyBBCode için bir tema yapıyorum farklı olarak.

V5 için son durum nedir?

Güncel hali hakkında bilgilendirme alabilir miyiz?

Yorum olarak belirttim.

https://mybbcode.com/showthread.php?tid=...43#pid1343

(06-30-2021, 07:15 PM)cixipit Wrote: yeni sürümü 4 gözle bekliyorum

🤩🤗
Sic semper tyrannis.