You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One

Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One

Moderator
RE: Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One
(02-12-2021, 08:50 AM)Ajan0744 Wrote: Hocam elinize sağlık. Size özel mesaj attım. Ayrıca aklıma geldi sorayım dedim gooogle ile hızlı giriş yapamadım sitenize, temayı alsak bu fonksiyon kullanılıyor mu?

Geri dönüş yapılacaktır en kısa zamanda. Şu an da Medet bey plansız olarak yoğunluk yaşamaktadır. Beklemede kalabilirsiniz.

Hızlı girişler; giriş yapmak istediğiniz platformun 'developer' (geliştirici) bölümünde hazırlanarak siteye entegre edilmektedir. Evet çalışmaktadır.
Junior Member
(02-12-2021, 02:23 PM)emrehandilekci Wrote:
(02-12-2021, 08:50 AM)Ajan0744 Wrote: Hocam elinize sağlık. Size özel mesaj attım. Ayrıca aklıma geldi sorayım dedim gooogle ile hızlı giriş yapamadım sitenize, temayı alsak bu fonksiyon kullanılıyor mu?

Geri dönüş yapılacaktır en kısa zamanda. Şu an da Medet bey plansız olarak yoğunluk yaşamaktadır. Beklemede kalabilirsiniz.

Hızlı girişler; giriş yapmak istediğiniz platformun 'developer' (geliştirici) bölümünde hazırlanarak siteye entegre edilmektedir. Evet çalışmaktadır.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ara ara kontrol edeceğim. Hayırlı çalışmalar.
Junior Member
(06-02-2021, 01:30 AM)tedem Wrote: Tema ve tema desteği gibi konular için özelden iletişim kurabilirsiniz. Teşekkürler.

Özelden yazdım. Whatsup, telegram, mail, pm. 

Lütfen birine dönüş yapıp, lisansını okulturduğunuz V4 versiyonunu iletirmisiniz.