You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One

Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One

Moderator
RE: Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One
(02-12-2021, 08:50 AM)Ajan0744 Yazdı: Hocam elinize sağlık. Size özel mesaj attım. Ayrıca aklıma geldi sorayım dedim gooogle ile hızlı giriş yapamadım sitenize, temayı alsak bu fonksiyon kullanılıyor mu?

Geri dönüş yapılacaktır en kısa zamanda. Şu an da Medet bey plansız olarak yoğunluk yaşamaktadır. Beklemede kalabilirsiniz.

Hızlı girişler; giriş yapmak istediğiniz platformun 'developer' (geliştirici) bölümünde hazırlanarak siteye entegre edilmektedir. Evet çalışmaktadır.
Junior Member
(02-12-2021, 02:23 PM)emrehandilekci Yazdı:
(02-12-2021, 08:50 AM)Ajan0744 Yazdı: Hocam elinize sağlık. Size özel mesaj attım. Ayrıca aklıma geldi sorayım dedim gooogle ile hızlı giriş yapamadım sitenize, temayı alsak bu fonksiyon kullanılıyor mu?

Geri dönüş yapılacaktır en kısa zamanda. Şu an da Medet bey plansız olarak yoğunluk yaşamaktadır. Beklemede kalabilirsiniz.

Hızlı girişler; giriş yapmak istediğiniz platformun 'developer' (geliştirici) bölümünde hazırlanarak siteye entegre edilmektedir. Evet çalışmaktadır.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ara ara kontrol edeceğim. Hayırlı çalışmalar.
Full-Stack Developer
Gecikme için kusura bakmayın. Özel mesaj ile geri dönüş yapılmıştır.
Sic semper tyrannis.
Full-Stack Developer
Tema ve tema desteği gibi konular için özelden iletişim kurabilirsiniz. Teşekkürler.
Sic semper tyrannis.
Junior Member
(06-02-2021, 01:30 AM)tedem Yazdı: Tema ve tema desteği gibi konular için özelden iletişim kurabilirsiniz. Teşekkürler.

Özelden yazdım. Whatsup, telegram, mail, pm. 

Lütfen birine dönüş yapıp, lisansını okulturduğunuz V4 versiyonunu iletirmisiniz.
Full-Stack Developer
Yanlış numaraya yazıyor olabilirsiniz. WhatsApp ile isim belirterek sonu 1197 olan numaraya gönderebilirsiniz.
Sic semper tyrannis.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.