You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One

Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One

Full-Stack Developer
Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One
Modern, MyBB forum yazılımı için tasarlanmış premium bir temadır. 24 Nisan 2016 tarihinde yayınlanan Manus temasının temelleri üzerinden geliştirilmeye başlanmıştır ve 25 Temmuz 2018 tarihinde v1.0.0 olarak kullanıma sunulmuştur. İlk kullanıma sunulan tarihten günümüze kadar devamlı olarak güncellenmeye / geliştirilmeye devam etmiştir.

[Image: modern.jpg]

İlk gücünü Manus temasından alan Modern, MyBB yapısında her zaman ilklere imza atmıştır. Tema gelişiminde inovasyona önem verilmiştir. Gelişen web gerekliliklerini her zaman karşılamıştır. Şimdiye kadar olduğu gibi, v4.0.0 ile MyBB'de devrim niteliğinde değişiklikler yapılarak tema alt yapısı tamamen yenilenmiştir. MyBB'de bulunan tüm sayfalar ilkel tablo yapısından arındırılarak güncel HTML 5 yapısına kavuşturulmuştur. Yeni yapıyla beraber temanın tüm sayfaları kullanıcı dostu, erişilebilir (a11y) ve tam mobil uyumludur. SEO açısından da çok önemlidir.

MyBB'de temaları sorunsuz kullanabilmek için sistem ile temanın birbiri ile uyumlu olması gerekir. MyBB sistemi geliştikçe, kullandığınız temalarda sorunlar oluşmaya başlar. Modern bu sorunun en büyük kurtarıcısıdır. Modern her zaman günceldir. Tema desteği kapsamında her MyBB versiyonu için ücretsiz olarak güncellenerek tam uyumlu çalışması sağlanmıştır.

Tüm ürünlerde olduğu gibi Modern temanın da destek hizmeti kapsamında her zaman arkasındayız. Temanın ilk çıktığı 25 Temmuz 2018 tarihinde satın alan bir kullanıcı, bugünkü güncellemelere ücretsiz sahip oldu, yeni güncellemelere de sahip olmaya devam edecek.

Tema gelişimleri kullanıcı taraflıdır. Tema kullanıcıların istekleri doğrultusunda geliştirilmektedir ve kullanıcı istekleri doğrultusunda ücretsiz olarak geliştirilmeye devam edecektir.

[Image: external.jpg]

Hemen Satın Alın

Tema fiyatı; ilk 10 kişi için 250 TL yerine 200 TL olarak belirlenmiştir.

Öğrenciler için %20 indirim yapılmaktadır. (Aktif indirim varken geçerli değildir.)
Şehit yakınları veya gazilerimiz için %20 indirim yapılmaktadır. (Aktif indirim varken geçerli değildir.)

Ödeme Seçenekleri

YapıKredi, Garanti BBVA, Ziraat, Enpara, Papara, Binance ve Ininal ile ödeme yapabilirsiniz.
Shopier ve Payizone ödemesi çok yakında aktif olacaktır.

İletişim

İletişime geçmek için forum üzerinden PM gönderebilirsiniz.
Sic semper tyrannis.
Full-Stack Developer
RE: Modern v4 - MyBB Forum Teması | All-in-One
Teşekkür ederim. Şu an fiyat olarak piyasaya kıyasla çok iyi; daha altı günümüz şartlarında çok düşük kalıyor maalesef.
Sic semper tyrannis.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.