You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Moderator
RE: Font hatası
MyBB editörün yalın sürümü yazılan kodları okuyacak nitelikte değil yazılan harfleri gösterecek niteliktedir.

Peki bu ne demek?

Yazdığınız her harf direkt olarak gösterilecek niteliktedir. Program yapılanma gereği sizin yazdığınız her şey olduğu gibi yansıtılır. PowerPoint sunusunda sunuya geçmeden komut vermeden gösterim sağlayamayacağınız gibi aynı işlem burada da geçerlidir. Öncelikle kod komut sistemini açmanız gerekmektedir.

Bunu editörde olan 'Kaynağı Görüntüle' seçeneğiyle halledebilirsiniz. Öncelikle kod komut sistemini aktive edin. Bu tuşa bastığınızda orada yazılan her şeyin koda dökülmüş halini göreceksiniz. Tuş editörün en sağ kısmında sayfa simgesiyle görüntülenmektedir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.