You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBBCode Editör Alımları Başladı !

MyBBCode Editör Alımları Başladı !

feni¬x
MyBBCode Editör Alımları Başladı !
MyBB'nin giderek değer kaybettiği bu zamanlarda, MyBBCode olarak kaybedilen değeri tekrar kazandırmak istiyoruz. Bunun için çeşitli yenilikler ve projeler planlandı. Yapılacak yenilik ve projelerin dışında, MyBBCode forumunun içerik kalitesini arttırmak için editör alımlarını başlatmış bulunmaktayız.

Editörlük için bazı şartları karşılamanız gerekmekte. Aşağıda bulunan gereksinimlere kendinizi uygun görüyorsanız, ÖM ( Özel Mesaj ) yoluyla bana bildiriniz. Özel mesaj için tıklayınız.

Editörlük İçin Gereken Özellikler

editörler aramaktayız.

NOT

Kurallar katı anlam taşımamaktadır. Bu forum öğrenmeyi ve öğretmeyi amaçlıyor. Kendine ve bize güvenen kişiler gönül rahatlığı ile başvurabilir.

Başvuru Formu

Başvurmak isteyenler için bir şablon hazırladık. Aşağıdaki şablonu kendinize uygun bir şekilde doldurarak tarafıma iletebilirsiniz.

Code:
Ad - Soyad:
Yaş:
İletişim Adresiniz (E-Posta veya Telefon Numarası):
Günlük Ortalama Çevrimiçi Süreniz:
MyBB-Webmaster veya Tasarım üzerindeki deneyim süreniz:
Kendinizi Kısaca Tanıtın (İnternet Geçmişiniz veya Diğer):
This post was last modified: 01-14-2021, 09:57 PM by tedem.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.