You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB İnfobox Eklentisi

sic mundus creatus est
MyBB İnfobox Eklentisi
MyBB için Infobox eklentisi, konu ve mesajlara MyCode ile bilgi kutuları eklemenizi sağlar.

Detaylar

Yapımcı: lixxbox - Uyumluluk: 1.8.x

Ön İzleme (Demo)

[Image: GWAhb1.png]

[Image: MG2i95.png]

Nasıl Kullanılır?

* fa-icon kısmına kendi istediğiniz icon adresini giriniz. https://fontawesome.com/v4.7.0/icons/
Aşağıda verdiğim kodlar ile bu eklentiyi kullanabilirsiniz. İlk kodlar ilk ekran görüntüsüne ait.

Code:
[info]text[/info]
[info=title]text[/info]
[info=title icon=fa-icon]text[/info]
Bu kodlar ise ikinci ekran görüntüsüne ait. Açılır kapanır bilgi kutusu oluşturmanızı sağlar.

Code:
[infoext]text[/infoext]
[infoext=title]text[/infoext]
[infoext=title icon=fa-icon]text[/infoext]
İndir

.zip MyBB Infobox Eklentisi.zip

Kurulum

Adım 1:

(Yukarıdaki) "İndir" bölümünden dosyayı indirin.

Adım 2:

"Infobox" klasörü içindeki "inc" dosyasını FTP (FileZilla, CuteFTP, vb.) ile sitenizin kurulu olduğu kök dizinine yükleyin.

Adım 3:

Yönetici (Admin) KP → Yapılandırma → (Soldan) Eklentiler sayfasından Infobox isimli eklentiyi yükleyin ve etkinleştirin.
This post was last modified: 01-09-2021, 05:54 PM by Noah.
Moderator
RE: MyBB İnfobox Eklentisi
Bu eklentiyi denediğim vakit çalışmadığını gözlemlemiştim. Kullanmam şart olmadığı için geri kaldırdım; ancak çalışmasında problem yaşamıştım. Benim gibi yine sorun yaşayan olursa buradan bildirmesini rica ediyorum.

Kendi kullanımım için ve hatanın giderilmesi için gözden geçireceğim.
sic mundus creatus est
RE: MyBB İnfobox Eklentisi
(02-28-2021, 10:43 PM)emrehandilekci Wrote: Bu eklentiyi denediğim vakit çalışmadığını gözlemlemiştim. Kullanmam şart olmadığı için geri kaldırdım; ancak çalışmasında problem yaşamıştım. Benim gibi yine sorun yaşayan olursa buradan bildirmesini rica ediyorum.

Kendi kullanımım için ve hatanın giderilmesi için gözden geçireceğim.

Bildirim için teşekkürler. Konuyu paylaşırken çalışıp çalışmadığını test etmiştim. Sorunsuzdu... Eğer sorun var ise müsait bir zamanda tekrar test edip bildireceğim.