You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ana sayfada forumlar yerine sadece bir kategorideki konuları göstermek?

Junior Member
Merhabalar, başlıktada belirttiğim gibi forum ana sayfasında sadece konuları nasıl gösterebilirim? böyle bir eklenti vs. varmıdır?
Bu gönderi en son değiştirildi: 12-10-2020, 10:56 PM tarafından yusufdj.
Full-Stack Developer
RE: Ana sayfada forumlar yerine sadece bir kategorideki konuları göstermek?
Böyle bir eklenti olduğunu düşünmüyorum ama en basitinden, hiç eklenti kullanmadan MyBB'nin portal sayfasını ana sayfa olarak ayarlayarak, blog gibi, sadece seçtiğiniz kategoriden / forumdan konuları listeleyebilirsiniz.

MyBB Açılış Sayfasını Portal Olarak Değiştirmek
Sic semper tyrannis.
Bu gönderi en son değiştirildi: 12-12-2020, 03:18 AM tarafından tedem.
Junior Member
(12-11-2020, 07:19 AM)tedem Yazdı: Böyle bir eklenti olduğunu düşünmüyorum ama en basitinden, hiç eklenti kullanmadan MyBB'nin portal sayfasını ana sayfa olarak ayarlayarak, blog gibi, sadece seçtiğiniz kategoriden / forumdan konuları listeleyebilirsiniz.

MyBB Açılış Sayfasını Portal Olarak Değiştirmek

Çok haklısınız, bunu hiç düşünememiştim. Teşekkürler.
Bu gönderi en son değiştirildi: 12-12-2020, 03:17 AM tarafından tedem.
Full-Stack Developer
Rica ederim. Kolay gelsin.
Sic semper tyrannis.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.