You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Özel Akış(Prostats) Sistemi

Özel Akış(Prostats) Sistemi

Junior Member
Özel Akış(Prostats) Sistemi
İstenilen ücret: 400TL
Özellikler: Sorunsuz sistem, sol tık ile kategori taşıma, kategori özelleştirme, daha fazla göster, site açılış hızını yavaşlatmaması için özel sistem
Demo(Üye Olup Bakmanıza fayda vardır yoksa avatar ve son gezilen bölmü gözükmez): https://webailesi.com

Görsel;

[Image: ds-akis-sistemi-1399.png]


İletişim için kendi sitemizin destek talebini kullanınız(Üye olmanız gerekir): destek talebi sayfası
Whatsapp iletişim(Sadece Mesaj Arama Kabul Edilmez): 535 220 79 76
Junior Member
RE: Özel Akış(Prostats) Sistemi
Bir eklenti niteliğinde olan bu yapım ücreti itibariyle cok fazla. İyi satışlar dilerim. Ayni özellikleri sunan siteyi yormayan sadece yorum yapıldığında ve konu açıldığında kendini yenileyen uygun fiyatlı eklentiler de var.
Junior Member
RE: Özel Akış(Prostats) Sistemi
(12-01-2020, 11:28 AM)GPS Wrote: Bir eklenti niteliğinde olan bu yapım ücreti itibariyle cok fazla. İyi satışlar dilerim. Ayni özellikleri sunan siteyi yormayan sadece yorum yapıldığında ve konu açıldığında kendini yenileyen uygun fiyatlı eklentiler de var.

Performans bizim önceliğimiz büyük bir veritabanına sahibiz ve bu sistem o dediğiniz eklentilere göre daha verimli çalışmaktadır. Teknik bilgi isteyene veririz sorun değil ancak diğer dediğiniz eklentilerininde üst sürümünü kendimiz geliştirmişken bunuda yapmak istedik fiyatta uygundur.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.