You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hiçbir ücret ödemeden logo/banner/afiş vb. tasarımlarını yaptır!

Hiçbir ücret ödemeden logo/banner/afiş vb. tasarımlarını yaptır!

Junior Member
Hiçbir ücret ödemeden logo/banner/afiş vb. tasarımlarını yaptır!
Site Adı: WebAilesi
Site Adresihttps://webailesi.com - tıkla git
Açıklama: Bir çok içeriğin ücretsiz olarak tedarik edilebir ve isteğinize göre tasarlandığı platformumuza hepinizi ziyaret etmeye davet etmek isterim, ücretsiz olarak verdiğimiz hizmetler;
  • Ücretsiz logo, afiş, banner vb. tasarımları yaptırma(Üyelik oluşturarak Grafik & Tasarım İstek bölmünde şablona uygun konu açarak 1 gün ile 3 gün arasında ücretsiz isteğinizi yaptırabilirsiniz)

  • Ücretsiz şekilde sitenizi tanıtıp hem ücretsiz şekilde tanıtım yazısı almış olursunuz hemde sitenizin kitlesini genişletirsiniz(üye olarak site tanıtım bölmünde konu açmanız gerekmektedir)

  • Ücretsiz şekilde counter-strike 1.6 ve counter-strike:Global offensive yazılım ihtiyaçlarınızı gerekli bölümde konu açarak tedarik edebilirsiniz veyatta paylaşılan ücretsiz içerikleri gözden geçirebilirsiniz.
Bu gönderi en son değiştirildi: 09-04-2020, 10:43 PM tarafından MawiLarq.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MyBBCode sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.