Skip to main content

#EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Yetkilendirme kodu uygun değil hatası

Konu

#1
Merhabalar sitemde dün böyle bir sorun yoktu fakat bugün siteye giriş yaparken "Yetkilendirme kodu uygun değil. Bu fonksiyona doğru bir şekilde mi ulaştınız? Lütfen geri dönün ve tekrar deneyin." diyor. Ve üye olmaya çalıştığımda kullanıcı adı ve e-posta kısmına geçersiz diyor. İnternette verilen <form> içerisine yazılan kodları yazdım düzelmedi 3-4 tane tema değiştirdim sorun yine düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kurulu Eklentiler: DVZ Shoutbox, Lock, MyTabs, OUGC Forum Logo, Page Manager, ProStats, Rin Editor
Mybb Sürümü 1.8.22
Reply
#2
Sitenizde gerekli incelemeleri yapmam için site adresiniz gerekiyor; bizimle özel mesaj veya yorum ile paylaşmanızı bekliyorum.
Sic semper tyrannis.
Reply

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task