You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB Modern v4 Teması [Dev]

Full-Stack Developer
RE: MyBB Modern v4 Teması [Dev]
Tüm süreçleriyle bir aya tamamlamaya çalışıyorum. Yeni sürümü bekliyorsanız; v3 alıp, v4'e de ücretsiz sahip olabilirsiniz.
Sic semper tyrannis.
Junior Member
XenForo ve vBulletin'den sonra MyBB denemeye karar veriyorum.
Bilindiği üzere XenForo'da reklamlar için kolaylık sağlanmakta.
Bunu sizde de görmek isterim. Eklenti yönünden istek olarak çok sayabileceğim eklenti var; eklenti yapsanız harika olur.
Ve en önemlisi MyBB'de mesaj editörü ve telefon uyumluluğu beni çok düşündürüyor. Normalde temanın bu aralar bitmiş olması lazım ama hala görsel paylaşılmamış artık alalım ben de XenForo'dan kurtulayım 😀
Dedigim gibi reklamlar için alanların tasarlanması çok önemli bu konuda.
This post was last modified: 08-04-2020, 01:55 AM by tedem.
Full-Stack Developer
(06-25-2020, 07:11 PM)medu Wrote: Elinize sağlık. Çok iyi bir tema.

Teşekkür ederim. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

(06-26-2020, 12:14 PM)Darkness Wrote: XenForo ve vBulletin'den sonra MyBB denemeye karar veriyorum.
Bilindiği üzere XenForo'da reklamlar için kolaylık sağlanmakta.
Bunu sizde de görmek isterim. Eklenti yönünden istek olarak çok sayabileceğim eklenti var; eklenti yapsanız harika olur.
Ve en önemlisi MyBB'de mesaj editörü ve telefon uyumluluğu beni çok düşündürüyor. Normalde temanın bu aralar bitmiş olması lazım ama hala görsel paylaşılmamış artık alalım ben de XenForo'dan kurtulayım 😀
Dedigim gibi reklamlar için alanların tasarlanması çok önemli bu konuda.

XenForo ve vBulletin gelişmiş ve kullanılabilir yazılımlar ama hiç bir zaman açık kaynak kodlu yazılımları tutacağını en azından kendi adıma söyleyebilirim.

Reklam olayını Modern v3 ile büyük orada aştık ama geliştirilebilir. Muhtemelen v4 ile tamamen bu problem çözülecek.

Ekran görüntülerini belirli bir seviyeye gelene kadar herkese açık olarak paylaşamıyorum. İlk olarak tema sahipleri ile paylaşıyorum, bitmeye yakın da burada ve benzeri alanlarda paylaşıyorum.
Sic semper tyrannis.
Junior Member
Konu istatistik,gece gündüz olayı,ticaret sistemi @ işaretini koyunca kullanıcı adını yazarken gözükmesi bildirim gitmesi, alt forumlar direk alt da açık gözükür bir şekilde olursa güzel olur
şimdilik bunların olması iyi olur aklıma gelen bunlar artı olarak editör paneli de geliştirilebilir ve foruma girince görüntülüyor yazısı da olursa fena olmaz
This post was last modified: 08-16-2020, 07:36 PM by ozgurarslan.