You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB Modern v4 Teması [Dev]

Junior Member
RE: MyBB Modern v4 Teması [Dev]
(08-16-2020, 07:21 PM)ozgurarslan Wrote: Konu istatistik,gece gündüz olayı,ticaret sistemi @ işaretini koyunca kullanıcı adını yazarken gözükmesi bildirim gitmesi, alt forumlar direk alt da açık gözükür bir şekilde olursa güzel olur
şimdilik bunların olması iyi olur aklıma gelen bunlar artı olarak editör paneli de geliştirilebilir ve foruma girince görüntülüyor  yazısı da olursa fena olmaz

Katılıyorum hocama yani bazı eklentiler falan temanın bir bağı gibi olsa gayet güzel olur mesela r10 gibi bir düzende olması albenisini arttırır diye düşünüyorum.
Junior Member
Merhabalar
1- Market özelliği
2-Bildigim özelliği
3-Hesabımı yükselt özelliği
4-Mesaj bildirim özelliği
5-Gece Gündüz tema özelliği

Gibi özellikler yapılabilir.... V4 versiyona kadar neler vardı neler yoktu kullanmadığım için bilmiyorum lakin bu özellikler varsa veya olursa güzel olur...

Mybb kullanmak ve v4 versiyonunu kullanmak isterim Bunun için tarih verirseniz ona göre alım yapacağım... xenforo ile arasında gibip geliyorum mybb'nin...
Tarih verebilme şansınız var mı yeni sürüm için... en kısa sürede mybb kurup forum açmayı düşünüyorum.
Junior Member
Sade bir tema ararken buraya denk geldim. Temanız çok güzel ve canlı ancak hala bir çok yerde ingilizce terim mevcut bunun nedeni nedir? Ayrıca postları görüntülediğimde havigasyon bağlantısı bulamadım, sadece ileri geri yapabiliyoruz ama bir önceki başlıkların olduğu sayfaya nasıl gidiyoruz?