You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Junior Member
Bilirimler Aktif Değil
Merhabalar,

Mybb Modern tema kullanıyorum ve bildirimler kısmına tıkladığım vakit bildirimler aktif değil uyarısı veriyor. Bildirim kısmını nasıl aktif edeceğim?

Edit: Bildirim sistemini yaptım aynı dediğiniz gibi, hiçbir sorun yok ama sayı görünmüyor. Bildirime dair hiçbir işaret yok.

Edit2: Bildirim tittle üzerinde (1) olarak görünüyor fakat bildirim simgesi üzerinde görünmüyor. Ben mesajların yanında yer alan bildirim simgesinde görünmesini istiyorum?
This post was last modified: 04-05-2020, 03:41 AM by Tevfik.
Full-Stack Developer
RE: Bilirimler Aktif Değil
Modern v3 ile birlikte bildirimler için örnek olarak "Bildirim" butonu eklenmiştir. Bu buton varsayılan olarak pasiftir ve herhangi bir değişiklik yapmadığınız durumda "Henüz aktif değil!" olarak mesaj belirtmektedir. Bu alanı aktif etmek için MyBB MyAlerts (Bildirim) Eklentisi'ni kurmalısınız ve temaya uyumlu duruma getirmek için MyBB Modern v3 Teması için MyAlerts Eklenti Düzenlemesi konusunda bulunan adımları uygulamalısınız.

Modern v3 temasının 6 ay ücretsiz desteği olduğunu, yaşadığınız soru ve sorunlar için özelden iletişime geçebileceğinizi unutmayınız.
Sic semper tyrannis.