You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Junior Member
Mybb Editör Sorunu.
Dün itibariyle editör arayışına girdim ama bütün paylaşılan editörlerde sorun var. Hepsi mysql hatası veriyor kodlama hatası veriyor ve çalışmıyor en son ckeditor ün basit modelini buldum ondada yapıştırma ve tümünü seçme sorunu var.

quickeditorplus sorunu 

[Image: gbfIGn.jpg]

https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=849

Bu eklentiyi kurdum devamlı basınca 

[Image: bjMgf4.jpg]

Bu ekranı açıyor hızlı editor plus ve hızlı editorde çalışmıyor ...

Medet hocam bu hızlı editörü mybb nin kendi gelişmiş editörü gibi yapmanın bir yolu varmı?

yada bu editörü düzeltebilme imkanınız varmı hem basit hemde kullanışlı tek eksiği video ekleme bölümü o da eklenebilir diye düşünüyorum ben baya uğraştım olmuyor.

Yapılabilirse paylaşmanızı rica ediyorum.
This post was last modified: 03-31-2020, 03:44 PM by Testimo.
Junior Member
RE: Mybb Editör Sorunu.
Merhaba, php sürümünüz 7 ve üzerinde ise "rows" değişkenini kullanamayacağınız için bu hatayı alırsınız.

eklendi içerisindeki kodlarda, rows olan değişkenleri rows_x veya farklı bir isimle değiştirerek deneyiniz.
[Image: logo-450x300.png]
Junior Member
(04-01-2020, 02:53 PM)ozanakkaya Wrote: Merhaba, php sürümünüz 7 ve üzerinde ise "rows" değişkenini kullanamayacağınız için bu hatayı alırsınız.

eklendi içerisindeki kodlarda, rows olan değişkenleri rows_x veya farklı bir isimle değiştirerek deneyiniz.

Peki diğer eklentinin bu sayfayı açmasını nasıl engelleriz ?? Ozan bey
Junior Member
Sorunu çözdüm arkadaşlar Quick editor plus eklentisinin sorunu mybb Admin Paneli / temalar ve şablonlar / tema özellikleri düzenleme / Konu açma editörünün stilini / Mybb Yaparsanız Sorunsuz olarak kullanabiliyorsunuz ayrıca editörde bozulma yani butonlar yazı şeklinde altalta sıralanıyorsa onunda çözümü bu Smile