You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB Google SEO Eklentisi - Gelişmiş Çeviri ve Öntanımlı Ayarlar

MyBB Google SEO Eklentisi - Gelişmiş Çeviri ve Öntanımlı Ayarlar

Full-Stack Developer
RE: MyBB Google SEO Eklentisi - Gelişmiş Çeviri ve Öntanımlı Ayarlar
Konu günceldir. Eklenti versiyonu 1.8.4'tür. Eklenti güncelleme işlemi sırasında versiyon bilgisi güncellenmediğinden v1.8.3 olarak görünmektedir.
Sic semper tyrannis.
Junior Member
Helal olsun eklentiyi attım etkinleştir dedim ve direk oldu harika arkdaşım teşekkürler

Başka bir ayar yapamam gerek varmı yoksa öylece bırakayım mı
Full-Stack Developer
Kurulumdan sonra harici bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Opsiyonel olarak eklentiyi kendi forumunuza göre özelleştirebilirsiniz. Yeterli bilgiye sahip olmanız gerekir.
Sic semper tyrannis.
Junior Member
hocam upload içindekileri mi public_html içine atacağız. dosyalar aynı çakışıyor ama üzerine yaz mı diyeceğiz ne yapacağız
edit1: MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.yok hocam olmuyor tek tek elle değiştirip yüledim olmadı yine. çakışıyor dosyalar yüklenmiyor ben de tek tek yüklüyorum olmuyor ne yapsam
This post was last modified: 04-06-2021, 01:08 AM by mybb2.
Full-Stack Developer
Daha önceden aynı dosyaları yüklediğiniz için üstüne yaz diyebiliriz. Hata bilgim de yok maalesef. PHP sürümünüzden dolayı olabilir.
Sic semper tyrannis.
Junior Member
php versiyon 7.3.27
mybb versiyon 1.8.24
az önce 1.8.26ya da geçemedim zaten. sadece bazı dosyaları atmak gerekiyormuş. public.html içine attım olmadı.
An error occurred. Your account may be over its quota or you attempted to upload a folder bu hata çıkıyor inc ve admin yüklenmiyor altında o metin yazıyor şu siteden bakmıştım: https://www.webailesi.com/konu-mybb-1-8-...ltme-16300
Full-Stack Developer
MyBB güncelleme sorunu için MyBB Yardım ve Destek forumunda yeni konu açabilirsiniz. Görsel ve ayrıntılı olarak açıklamanız sorunu çözmemizi hızlandıracaktır. Güncellemeden sonra da Google SEO eklentisini tekrar kurup bir kontrol edin. Aynı sorunu yine alırsanız, tekrar (konuyu cevaplayarak) geri bildirim yapabilirsiniz.
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 04-06-2021, 02:49 AM by tedem.
Junior Member
htaccess dosyasına ilgili kodları eklediğim halde panelde "Lütfen aşağıdaki verilen kodları, ./.htaccess dosyasına ekleyiniz" uyarısı görünmeye devam ediyor. Bunu nasıl aşacağım, neyi yanlış yapıyorum?
Junior Member
hocam türkçesi için teşekkürler fakat eklentinin son güncel hali 2020-08-09, 03:13 PM de güncellenmiş. sizin dosya biraz eksik kalmış. düzenleme yapılacak mı acaba?