You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB Konu Sahibi Etiketi Eklentisi

Full-Stack Developer
MyBB Konu Sahibi Etiketi Eklentisi
MyBB yazılımının kurulu olduğu sitenizde; konu görüntüleme sayfasında, konuyu açan kişi, konuya yorum yaptığında, konu sahibi olduğunu belirten bir "Konu Sahibi" etiketi ekler.

Detaylar
  • Yapımcı: tedem
  • Versiyon: 1.0.0
  • Diller: Türkçe ve İngilizce
  • Lisans: MIT

Bağlantılar

Gereksinimler
  • PHP >= 5
  • MyBB >= 1.8

Ön İzleme

Eklentinin henüz bir ön izleme (demo) bağlantısı ya da ekran görüntüsü eklenmemiştir.

İndir

.zip post-author-label.zip

Kurulum

1. (Yukarıdaki) "İndir" bölümünden dosyayı indirin.
  2. "Upload" klasörü içindeki dosyaları FTP (FileZilla, CuteFTP, vb.) ile sitenizin kurulu olduğu kök dizinine yükleyin.
  3. Yönetici (Admin) KP → Yapılandırma → (Soldan) Eklentiler sayfasından Konu Yazarı isimli eklentiyi yükleyin ve etkinleştirin.

Geri Bildirim

Kurulum sorunlarını, eklenti için düşüncelerinizi ve diğer soru ve sorunları konuya yorum yaparak bildirebilirsiniz.
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 03-12-2020, 04:28 PM by tedem.
sic mundus creatus est
RE: MyBB Konu Sahibi Etiketi Eklentisi
(01-11-2021, 04:34 PM)bykoler Wrote: bu eklenti ilk kurdugumda calişiyordu şimdi kuruyorum eklentiler gostermiyor

Tema değişikliği yaptıysanız şablonlarınızı kontrol ediniz. Postbit Şablonlar > postbit_classic e girin. Aşağıdaki değişkenin bulunduğundan emin olun.

Code:
{$post['post_author_label']}
sic mundus creatus est
RE: MyBB Konu Sahibi Etiketi Eklentisi
(01-13-2021, 12:48 AM)bykoler Wrote: hayir hocam inc atiyorum eklenti gırıyorum bom boş hiç birşey gozukmuyor diger eklentilerde gostermiyor

Web sitenizde yaptığınız değişiklikleri/modifikasyonları bilmediğim için size bilgim olmadan destek verme şansım pek yok.

Öncelikle bu soruyu cevaplamanızı istiyorum:

Admin KP - Eklentiler sayfası mı beyaz ekran veriyor yoksa eklentiyi aktif edince mi? Web site adresinizi de tarafıma iletirseniz daha iyi bir iletişim kurabiliriz.

İyi forumlar.
This post was last modified: 01-13-2021, 01:02 AM by Noah.