You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mybb 1.8.27 sürümünde hatamı var ?

Developer
Merhaba mybbcode üyeleri ve yetkilileri bir sorunla karşı karşıyayım mybb 1.8.26 sürümünde sorunsuz çalışan upload sistemi 1.8.27 sürümde sql hatası vermeye başladı sorunu bulamadım sonrasında yeni alan adım için sıfırdan mybb kurulumu yaptım farkettim ki hata bunda da mevcut 2 kere daha test ettim ayrı yerlerden mybb de bulunan upload sistemi ve attachment type ayarlarında işlem yapamıyorum sanırım 1.8.27 hata var sorunu bulan arkadaşlar buraya iletirse hatayı yaşayan herkes faydalanır.
Şuanda 1.8.26 geri döndüm sorun çözüldü !!

Teşekkür ederim şimdiden Smile
Mybb Destek Hattı
PcyTech.Com

This post was last modified: 07-23-2021, 01:46 AM by PcyRean.
Full-Stack Developer
RE: Mybb 1.8.27 sürümünde hatamı var ?
MyBB 1.8.27 ile ek dosya yükleme arayüzü değiştirildi bu sebeple sorun veya sorunlar olabilir. Aldığınız hatayı paylaşırsanız çözümünü bulabiliriz.
Sic semper tyrannis.
Developer
(07-23-2021, 05:10 PM)tedem Wrote: MyBB 1.8.27 ile ek dosya yükleme arayüzü değiştirildi bu sebeple sorun veya sorunlar olabilir. Aldığınız hatayı paylaşırsanız çözümünü bulabiliriz.

Şuanda sorunum 1.8.26 geri dönmekle çözüldü sorunun bende olmadığını şundan anladım orjinal dosyaları sıfırdan kurarsan upload sistemi ve admin panelindeki attachment type sayfasında eklenti tiplerinde işlem yapılmıyor yaptığında sql error hatası veriyordu resimde mevcut sorunun orjinal dosyalarında olduğunu düşünüyorum 3 kere ayrı yerlerden test ettim.

[Image: 4ozrbg3.jpg]
Mybb Destek Hattı
PcyTech.Com

sic mundus creatus est
(07-23-2021, 07:30 PM)PcyRean Wrote:
(07-23-2021, 05:10 PM)tedem Wrote: MyBB 1.8.27 ile ek dosya yükleme arayüzü değiştirildi bu sebeple sorun veya sorunlar olabilir. Aldığınız hatayı paylaşırsanız çözümünü bulabiliriz.

Şuanda sorunum 1.8.26 geri dönmekle çözüldü sorunun bende olmadığını şundan anladım orjinal dosyaları sıfırdan kurarsan upload sistemi ve admin panelindeki attachment type sayfasında eklenti tiplerinde işlem yapılmıyor yaptığında sql error hatası veriyordu resimde mevcut sorunun orjinal dosyalarında olduğunu düşünüyorum 3 kere ayrı yerlerden test ettim.

[Image: 4ozrbg3.jpg]

Sunucu ve Optimizasyon Ayarlarına girin. Hata Mesajı Ekranı Gösterim Tipi seçeneğini Uyarı ve Hataları Gösterdiyerek kaydedin. Daha sonra tekrardan hata sayfasına gidip ekran görüntüsü alın. Ekran görüntüsünü konuya iletirseniz sevinirim.