You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB Simplex Teması [Dev] - MyBBCode Özel

MyBB Simplex Teması [Dev] - MyBBCode Özel

Junior Member
RE: MyBB Simplex Teması [Dev] - MyBBCode Özel
looking good, please keep the user drop down menu same. it's much more user friendly than current mybbcode theme.

any plan to add darker version?
Developer
(07-19-2021, 12:45 AM)tedem Wrote: DEV #4

Bir takım tasarım geliştirmeleri yaptım. Umarım güzel olmuştur.

Ellerinize sağlık hocam, mis gibi olmuş. Bir de hocam bu bildirimlerin rengi değişecek mi yoksa bu şekilde mi kalacak? Geri kalan iyi gidiyor ellerinize sağlık.
Mybb Destek Hattı
PcyTech.Com

This post was last modified: 07-20-2021, 03:22 PM by tedem.
sic mundus creatus est
(07-19-2021, 12:45 AM)tedem Wrote: DEV #4

Bir takım tasarım geliştirmeleri yaptım. Umarım güzel olmuştur.

Fikrimce sidebar haddinden fazla geniş. Bu yönden gözüme battı.
Full-Stack Developer
(07-19-2021, 01:35 AM)PcyRean Wrote: Ellerinize sağlık hocam, mis gibi olmuş. Bir de hocam bu bildirimlerin rengi değişecek mi yoksa bu şekilde mi kalacak? Geri kalan iyi gidiyor ellerinize sağlık.

Teşekkür ederim. Bildirim rengi derken anlayamadım. Genel tema renginden bahsediyorsanız eğer değişebilir olacak.

(07-19-2021, 08:14 AM)FurkanDev Wrote: Çok güzel duruyor, eline sağlık.

Teşekkür ederim.

(07-19-2021, 11:24 AM)XLR-Thetis Wrote: Fikrimce sidebar haddinden fazla geniş. Bu yönden gözüme battı.

Teşekkür ederim. Sidebar'ı bilerek geniş tuttum, sebebi; yeni ve özelleştirilebilir widget'lar ile daha kullanışlı bir alan yaratmak.
Sic semper tyrannis.
Full-Stack Developer
DEV #5

Daha kolay ve forumuna uygun konu oluşturmak için "Yeni Konu Gönder" sayfası eklendi.
Sic semper tyrannis.
sic mundus creatus est
(07-29-2021, 05:11 PM)tedem Wrote: DEV #5

Daha kolay ve forumuna uygun konu oluşturmak için "Yeni Konu Gönder" sayfası eklendi.

Güzel düşünce. Hızlı konu açmanın temeli modal pencere ile atılmıştı, bu şekil daha farklı ve göze hitap ediyor.

Ek olarak dark mode haricinde temaya colorpicker, container width seçeneklerinin eklenmesi iyi olabilirdi.