You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB MyAlerts (Bildirim) Eklentisi

Full-Stack Developer
RE: MyBB MyAlerts (Bildirim) Eklentisi
Eklentinin çalışması sisteminize, MyBB versiyonuna, kurulu eklentilere ve temanıza göre değişiklik gösterebilir. (Normalde eklenti sorunsuz çalışmaktadır.) Büyük ihtimalle eklenti ile tema uyumsuzluğu vardır; bu durumda eklentiyi temaya göre uyarlamalısınız.
Sic semper tyrannis.
This post was last modified: 04-09-2020, 01:59 PM by tedem.
Junior Member
Merhaba eklenti sorunsuz çaışmakta fakat temam dan kaynaklı bildirim sağ üstteki bildirim ziline değil avatara tıklayınca açılan me üye geliyor. Bildirimi nasıl oraya taşıyabilir?
Full-Stack Developer
Eklentiler varsayılan (default) tema için yapıldığı için özelleştirilmiş temalarda bir takım değişiklikler gerekiyor.

Eklentinin bildirimleri gösteren kodunu temanızda doğru alana eklemelisiniz.

Temanızın header_welcomeblock_member şablonunda aşağıdaki kodu bulun ve uygun alana ekleyin.

Code:
{$myalerts_headericon}
Sic semper tyrannis.
Junior Member
(12-24-2020, 08:54 AM)tedem Wrote: Eklentiler varsayılan (default) tema için yapıldığı için özelleştirilmiş temalarda bir takım değişiklikler gerekiyor.

Eklentinin bildirimleri gösteren kodunu temanızda doğru alana eklemelisiniz.

Temanızın header_welcomeblock_member şablonunda aşağıdaki kodu bulun ve uygun alana ekleyin.

Code:
{$myalerts_headericon}

Hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim. dediğiniz şekilde sorunu çözdüm.
This post was last modified: 12-24-2020, 08:35 PM by 14hasan14.
Full-Stack Developer
Neredeyse tüm forumların kullandığı bir eklentidir. Eklenti çalışıyor. Kurulumunda hata yapıyorsunuz veya kullandığınız tema için uyumlu değil.
Sic semper tyrannis.
Junior Member
(04-14-2021, 01:27 PM)Hayalİst34 Wrote: çalışmıyor bilidirim gelmiyor alternatif varmı acaba... mybb nin kendi bildirim sistemi neden yok :S

Aynı şekilde bana da bildirim gelmiyor. Kurulumu doğru yaptığıma da eminim. Direkt "Upload" dosyasının içini mybb forum ana dizinine attım. Yönetim paneli > Plugin Yönetimi kısmından da eklentiyi aktifleştirdim. Varsayılan temayı kullanıyorum. MYBB sürümüm : 1.8.26
This post was last modified: 06-11-2021, 06:05 PM by BayCoder.
Developer
(06-11-2021, 06:04 PM)BayCoder Wrote:
(04-14-2021, 01:27 PM)Hayalİst34 Wrote: çalışmıyor bilidirim gelmiyor alternatif varmı acaba... mybb nin kendi bildirim sistemi neden yok :S

Aynı şekilde bana da bildirim gelmiyor. Kurulumu doğru yaptığıma da eminim. Direkt "Upload" dosyasının içini mybb forum ana dizinine attım. Yönetim paneli > Plugin Yönetimi kısmından da eklentiyi aktifleştirdim. Varsayılan temayı kullanıyorum. MYBB sürümüm : 1.8.26

MyAlerts eklentisi ile alakalı olarak yandaki linki buldum, birde bunu deneyebilirsin: Gitmek için tıklayınız.
Full-Stack Developer
(06-11-2021, 06:04 PM)BayCoder Wrote:

Eklenti sürümü güncel. Yeni MyBB sürümü ile uyumsuzluk olabilir ama çok düşük bir olasılık. Kontrol eder, dönüş yaparım.
Sic semper tyrannis.